Kam skirti MSI nešiojami kompiuteriai?

0
20

msi nesiojamasNešiojamų kompiuterių rinkoje galima rasti daug žinomų ir nežinomų vardų. Savaime suprantama, kad kuo žinomesnis ir kuo geresnę reputaciją turintis vardas, tuo brangiau kainuoja ir nešiojamieji kompiuteriai. Tačiau, neretai didelę kainą nulemia ir įspūdingi techniniai parametrai bei stulbinančiai teigiami vartotojų atsiliepimai. Tai galioja visiems MSI firmos kompiuteriams – galima drąsiai sakyti, kad dauguma šios firmos modelių nėra iš pigiausių. Taigi, pažvelgus į daugumos kompiuterių techninius duomenis, galite likti apstulbę – MSI kompiuteriai turi viską, ko gali reikti stambaus verslo savininkui arba pačių tobuliausių šių laikų kompiuterinių žaidimų entuziastui.

GS60 2PL Ghost yra vienas perkamiausių MSI kompiuterių. Jis išsiskiria tuo, jog turi matinį 15.6 colių ekraną, kuris nevargina akių. Aišku, matinė monitoriaus technologija nėra vienintelis pliusas – jus nustebins ir gausybė išeinamųjų ir įeinamųjų jungčių, keturių skirtingų tipų kortelių skaitytuvas, klaviatūra, kuri gali būti apšviesta iš dugno. MSI „Vaiduoklis“ jums siūlo spartą, komfortą ir, žinoma, kokybę. Šalia jau išvardintų privalumų, įsigiję tokį kompiuterį jūs gausite 1 terabaito kietąjį diską su papildomomis apsaugomis, 8 gigabaitus operatyviosios atminties, įspūdinga nVidia GeForce vaizdo plokštę, patobulintą garso sistemą „Dynaudio“. Net 2.5 GHz Intel i7 procesorius – tai gudrus sprendimas, garantuosiantis šio kompiuterio spartą ir leisiantis mėgautis HD filmais, stulbinančios grafikos kompiuteriniais žaidimais ir viskuo, ko tik užsimanysite. O jei kas apstulbins labiausiai, tai lengvumas – visus šiuos technologijos stebuklus MSI kompanija sugebėjo sutalpinti į 1.9 kg svorio kompiuterį!

Kitas MSI kompiuteris, kurį norėtume jums pristatyti – MSI GP60 2PE Leopard. Paminint kainą, internetu perkant dabar šis modelis kainuoja 929 eurus. Identiško modelio kompiuterį prieš mėnesį išleido ir HP kompanija. Pirmasis mūsų pristatytas MSI kompiuteris kainavo 1150 eurų, taigi, galima teigti, jog čia pigesnis variantas komforto, spartos ir užtikrintumo ieškantiems vartotojams. „Leopardas“ džiugina Full HD raiška – monitorius ir vaizdo plokštė jūsų tikrai nenuvils žiūrint pačios aukščiausios raiškos filmus ir žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Kompiuteris yra varomas i5 procesoriumi, o perkant internetu iš karto gausite ir moderniąją Windows 8.1 sistemą, kuri sulaukė kur kas geresnių atsiliepimų nei Windows 8 įprastas paketas. 8 gigabaitai operatyviosios atminties – tai kompiuterinių žaidimų entuziastų svajonė, nors panašiai atminties reikia ir verslininkams, siekiantiems greitai bei užtikrintai atlikti savo ofisinius darbus ir vienu metu naudotis daugybe aplikacijų. Dvigubo sluoksnio optinis įrenginys ir keturių skirtingų tipų korteles palaikantis kortelių skaitytuvas – taip pat žavūs šio kompiuterio elementai, tik dar kartą patvirtinantys, kad gamintojai pagalvojo apie viską.

Prievadų pasirinkimas irgi platus – senas geras VGA, populiarusis HDMI, trečios kartos USB, antros kartos USB ir, žinoma, RJ45. Aukšto rango 6 skyrių baterija pasirūpins, kad galėtumėte nepertraukiamai ir netrukdomai maksimaliu pajėgumu naudotis šiuo kompiuteriu net iki šešių valandų. Jeigu daug keliaujate, tuomet jums turėtų būti svarbus ir šio nešiojamo MSI kompiuterio mažas svoris – jis tesveria 2.4 kg, kas yra nuostabu tokios sudėties kompiuteriui.

Galima sakyti, kad MSI kompiuteriai yra puikiai suderinti rimtam darbui ir aukščiausio lygio pramogoms, todėl nesunku nuspėti, jog visi technologijų ekspertai patvirtins, jog kaina atitinka kokybę.