Ko galima tikėtis Barselonoje po Leonelio Messi eros?

0
1041

Panašu, jog Leonelis Messi galutinai apsisprendė ir karjeros „Barcelona“ klube nebaigs. Bene geriausias visų laikų futbolininkas jau šią vasarą norėjo palikti klubą, tačiau to padaryti negalėjo, kadangi turi dar metus galiojantį kontraktą.

Šiame straipsnyje plačiau pakalbėsime apie tai, kas laukia „Barcelona“ po to, kai komandą paliks L. Messi.

Atsinaujinimas neišvengiamas

„Barcelona“ ir dabar yra kiek kitokia nei prieš gerus penkerius ar septynerius metus. Tuomet šioje komandoje pirmais smuikais griežė ne tik L. Messi, bet ir saugai Xavi bei Andresas Iniesta. Jų klube jau nėra, o daugelis kitų klubo lyderių taip pat sensta.

Tam pačiam L. Messi jau 33-eji, Louisas Suarezas, kurio komandoje turėtų nelikti jau šią vasarą, dar metais vyresnis, o tokie komandos veidai kaip Geradas Pique ir Sergio Busquetsas po truputį taip pat kalba apie karjeros pabaigą.

Akivaizdu, kad komandai yra tiesiog neišvengiamas atsinaujinimas, o L. Messi išėjimas turėtų tapti viso to simboliu. Jau ir dabar komandos žaidimas primena tikrus lošimų automatus – jis tikrai nėra labai stabilus.

Turėtų atvykti naujos žvaigždės

Natūralu, kad šiai komandai reikės ne tik perkrauti baterijas, bet ir surasti naują komandos veidą. Jau dabar girdisi kalbų, kas galėtų juo tapti.

Vienas iš scenarijų, jog į komandą galėtų sugrįžti Neymaras. Jis sykį jau buvo labai arti sugrįžimo, tačiau tuomet „Barcai“ ir „Paris Saint Germain“ susitarti galiausiai nepavyko. Pats žaidėjas norėtų grįžti, bet reikia suprasti, jog jis taip pat jau nėra jaunas ir aukščiausiame lygyje žais daugiausiai penkerius metus.

Dar vienas variantas, jog į „Barcelona“ atvyks kitas „Paris Saint Germain“ vedlys Kylianas Mbappe. Jaunasis prancūzas jau ilgą laiką siejamas su Ispanijos grandais, tačiau pats yra leidęs suprasti, kad labiau norėtų apsivilkti Madrido „Real“ marškinėlius. Nepaisant to pasak kazino bendrovių, labai realus pasirinkimas ir „Barca“.

Gresia trofėjų badas?

Kalbant apie potencialius komandos rezultatus, labai gali būti, kad „Barcai“ kuriam laikui teks pamiršti pirmos Ispanijos komandos vardą. Ši ekipa  dominuoja nacionaliniame čempionate praktiškai visą dešimtmetį, tačiau bent jau pagal dabartines tendencijas, „Real“ galimybės atrodo geresnės.

„Barca“ stokoja jauno talento, todėl atsinaujinimo procesas gali užtrukti ne vieną sezoną.

Būtent dėl to, klubą ir nori palikti L. Messi. Argentinietis mato, kad Čempionų lygos dabartinėje situacijoje laimėti praktiškai nėra galimybių, o Ispanijoje komanda kasmet susiduria su vis didesniais sunkumais.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia